ייעוץ ללא תשלום
077-7010717 ✆
054-6575777 ✆
ייעוץ ללא תשלום
077-7010717 ✆
054-6575777 ✆

10 סלבריטאים שהצליחו להיגמל מהתמכרויות

יש לאלכוהוליזם הגדרה מדוייקת והיא התמכרות לאלכוהול ולמשקאות משכרים. אלכוהוליזם היא אחת מההתמכרויות הנפוצות והמוכרות שיש, אך בשנים האחרונות אנו שומעים גם על לא מעט מקרים של התמכרות לסמים ועוד התמכרויות אחרות אשר יכולות ללא טיפול להרוס לאדם את החיים, פשוטו כמשמעו.

בעבר רבים סברו כי ההתמכרויות הללו שייכות לבני המעמד הנמוך, לאלו שלא שפר עליהם מזלם, שנפלו לדכאונות מכל מיני סיבות מובנות וכדומה, אך בפועל, בכל פעם שנפתח את מדורי הרכילות נוכל לקרוא על סלבריטאי הוליוודי ובין לאומי כזה או אחר אשר עבר תהליך גמילה מסמים או מאלכוהול או שעובר תהליך כזה ממש עכשיו. 

לא מאמינים? הנה עשרה סלבריטאים שכולנו מכירים אשר עברו גמילה מאלכוהול וסמים וחלקם עדיין מתמודדים עם הקשיים הללו.

בן אפלק

אחד המכורים המכורים המוכרים ביותר בהוליווד הוא בן אפלק. לאחר הגירושים מג’ניפר גארנר התגלה כי בן היה מכור ועבר תהליך גמילה לא פשוט. בן עבר תהליך מדהים ונראה לעין, ולאחרונה, לאחר חזרתו לזרועותיה של האקסית המיתולוגית והאהובה, ג’ניפר לופז, נראה כי הוא משתקם ונראה בריא יותר מאי פעם.

דרו ברימור

קשה מאוד לשייך את דרו ברימור לעולם של התמכרות לסמים ואלכוהול אבל כן, כוכבת הילדים האהובה נכנסה לגמילה בפעם הראשונה כבר בגיל 13, מה שמוכיח שעולם הזוהר הוא קשוח מאוד, במיוחד לילדים ובגילאים צעירים לא מעט נופלים לחומרים משככים על מנת להתמודד עם הלחצים הרבים תחתיהם הם נמצאים.

ג’יימי לי קרטיס

כמי שגדלה כל חייה בעולם ההוליוודי ונולדה להורים שהם כוכבי קולנוע בעצמם, השחקנית המוכרת והאהובה ג’יימי לי קרטיס פנתה לא מעט פעמים לסמים על מנת להקל על הלחץ והקשיים, והתמכרה לתרופות משכחות כאבים עד אובדן שליטה. ג’יימי לי קרטיס עברה טיפול גמילה מסמים מוצלח והיום היא כבר אמא לילדים, שחקנית מפורסמת מאוד ואפילו כותבת ספרי ילדים.

ג’וני דפ

לא מעט מהסלבריטאים נמצאים בתכניות של מכורים אנונימיים ומנסים להסתיר את ההתמכרות שלהם, אך אצל ג’וני דפ זה לא היה כך. עוד בשנות התשעים, בשנים שבהם הוא היה בזוגיות עם קייט מוס, היו לא מעט ידיעות וצילומים מבילויים במסיבות האפלות של לוס אנג’לס, תחת השפעה כבדה מאוד של קוקאין וסמים אחרים.

רוברט דאוני ג’וניור

לפני שהשחקן האהוב רוברט דאוני ג’וניור הפך להיות כוכב איירון מן, הוא עבר תקופה קשה מאוד של התמכרות לאלכוהול וסמים קשים כמו קוקאין והרואין. למזלו הרב, ובעזרתם של מכוני הגמילה המקצועיים של לוס אנג’לס, הוא צלח את ההתמכרות, עבר את תהליך הגמילה ובנה לעצמו קריירת משחק מרשימה במיוחד.

קירסטן דאנסט

השחקנית קירסטן דאנסט שהתה באחד ממכוני הגמילה המפורסמים ביותר של לוס אנג’לס כבר שהיתה בת 27 בלבד. לקח לה מספר שנים של מאבק בהתמכרויות על מנת לשקם את עצמה עד שהצליחה לחזור לעולם המשחק בריאה ולקבל שוב עבודות בעולם הקולנוע.

זאק אפרון

זאק אפרון הוא הרבה יותר מפרצוף יפה. מדובר באחד השחקנים המוכרים ביותר, אשר התחיל את דרכו בעולם המשחק עוד כילד בדיסני. כבר מגיל צעיר הוא התמכר לקוקאין ונשלח פעמיים לטיפול גמילה מורכב מסמים עד שהצליח לנצח את הרגליו הרעים, לחזור לאיתנו ומאז הוא מככב בלא מעט סרטים מוכרים לצד שמות גדולים בתעשיה.

פרגי

הזמרת פרגי שיתפה בעצמה בראיון אצל אופרה כי בתחילת שנות האלפיים היא היתה מכורה לקריסטל מת’ והיתה זקוקה לשימוש מידי יום ביומו. רק לאחר תקופה ארוכה היא הלכה לתכנית גמילה והיום היא כבר אמא לילדים ושמה את התקופה הזו מאחוריה.

מייגן פוקס

בתקופה שבה מייגן פוקס התפרסמה בסרט הרובוטריקים הראשון, היא התחילה להשתמש בסמים קשים כמו אקסטזי, הרואין וקוקאין, אך כיום היא מעידה בכל הזדמנות כי הימים הללו כבר מאחוריה.

סר אלטון ג’ון

סר אלטון ג’ון ניצח את ההתמכרות שלו כבר לפני מעל לשלושים שנה, אך הוא תמיד הודה כי מדובר בקרב שאף פעם לא נגמר, ומלחמה יום יומית שיש לנצח בה.